Mazowieckie Stowarzyszenie Historyczne

Kategoria ogólna => Ogólny => Wątek zaczęty przez: Wyro Październik 17, 2014, 08:55:07Tytuł: Info UMWM m.in. do MSHE
Wiadomość wysłana przez: Wyro Październik 17, 2014, 08:55:07
Szanowni Państwo!
W imieniu organizatorów kampanii promocyjnej przesyłam informację na temat powstającej gry planszowej
"Mazowszanie", promującej nasz region. Zachęcam Państwa do informowania Państwa odbiorców o akcji głosowania na swoje miejscowości, o której piszemy w komunikacie.

Informacje i pliki dźwiękowe są dostępne na stronie:

http://www.mazovia.pl/dla-mediow/informacje-prasowe/art,3352,czy-twoja-miejscowosc-znajdzie-sie-w-grze.html

Głosowanie jest możliwe na powstającym portalu www.mazowszanie.eu, który ma służyć mieszkańcom
w codziennym życiu. Znajdą się na nim m.in. baza ofert pracy, lokalne tablice ogłoszeń, a także „wirtualne biurko", czyli możliwość zespołowej pracy użytkowników w wybranych projektach.

Portal oraz Lokalne Centra Kompetencji (punkty darmowego dostępu do internetu), są kolejnym elementem budowy Mazowieckiej Sieci Społeczeństwa Informacyjnego "M@zowszanie”.

Z wyrazami szacunku
Wojciech Dąbrowski


Tytuł: Odp: Info UMWM m.in. do MSHE
Wiadomość wysłana przez: daniel36Wilk12 Grudzień 14, 2020, 19:23:33
Planuję zrobić remont generalny swojego mieszkania i tak zastanawiam się na wynajęciem projektanta wnętrz. Widziałem kilka fajnych pomysłów na internecie, ale co jakiś przymierzam do swojej kuchni czy salonu to jakoś nie pasuje to wszystko do końca. Wiem, ze taki projektant może zrobić wizualizacje, jak dokładnie będzie wyglądało moje mieszkanie. Bardzo spodobała mi się ta opcja. Znalazłem w internecie wiele ogłoszeń, ale najbardziej podoba mi się ta firma projektowanie wnętrz Radom (http://www.es-line.pl/projektowanie-wnetrz). Czy korzystaliście z tego typu usługi,a może macie kogoś do polecenia?