Mazowieckie Stowarzyszenie Historyczne

Kategoria ogólna => Ogólny => Wątek zaczęty przez: zancus Listopad 27, 2015, 12:56:42Tytuł: Chrońmy dostęp do broni
Wiadomość wysłana przez: zancus Listopad 27, 2015, 12:56:42
Zawiadamiam, że w obliczu pomysłu Komisji Europejskiej praktycznego rozbrojenia Europejczyków, środowiska strzeleckie w Polsce znacznie się aktywizują.

Jako ROMB prowadzimy intensywne czynności zmierzające do przekonania rządu, aby sprzeciwił się projektom zmiany dyrektywy.

Aby nasze działania odniosły sukces konieczny jest wielki wysiłek każdego z nas. Dzisiaj nie ma miejsca dla kibiców, każdy musi brać się do intensywnej pracy!

Mamy wsparcie pośród posłów PiS. Poseł i Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, pan Jarosław Stawiarski zaoferował nam wsparcie. Poprosił jednak o to, aby organizacje społeczne wyrażały w formie pisemnej swój głos sprzeciwu. Pisma należy skanować i wysyłać na adres pana Ministra:
biuro@jaroslawstawiarski.pl

Dalsze szczegóły tu:
http://trybun.org.pl/2015/11/21/nie-jestesmy-sami-mamy-sprzymierzencow/

Andrzej Turczyn
Prezes ROMBTytuł: Odp: Chrońmy dostęp do broni
Wiadomość wysłana przez: malylis Luty 12, 2020, 12:38:47
A wiedziałeś, że można zamawiać sprzęt z Chin, który teoretycznie jest objęty prawem (typu karabiny?). Chińczycy znaleźli już sposób na to - https://fin32.com/. Łatwo, zamówiłam swój pierwszy nóż stylizowany. Czekam aż dotrze...


Tytuł: Odp: Chrońmy dostęp do broni
Wiadomość wysłana przez: Kotera Marzec 03, 2020, 10:11:59
https://ditopony.pl/opony-przemyslowe.php (https://ditopony.pl/opony-przemyslowe.php) czy ktoś z was korzystał z tej strony bo potrzebuję  opon do odbudowy samochodu z czsów wojny  ;D